Криза середнього віку.

Коли здається, що все найкраще залишилося позаду, як же жити далі не зрозуміло?


Цей період може стати переходом у яскраве наповнене життя, якого ви давно не відчували, або стати дорогою в нікуди.


"Невже це все?", думала колись я.


Кар'єра на висоті, я на керівній позиції. Але успіхи не радують, а проблеми та відповідальність обтяжують, немає бажання комусь щось доводити. Вранці прокидаюся в похмурому настрої та без енергії. Дитина виросла і не потребує моєї турботи. У стосунках раптом виявляється дистанція, що збільшується з кожним днем, холод і відсутність взаємних інтересів. Шопінг взагалі не надихає і це лякає. Подорож тільки на коротку мить вмикає інтерес, але без захоплення. І важке відчуття, що доведеться так і доживати своє життя. Мені 41.


Втомилася. Усе є і нічого не тішить. Начебто є минуле і сьогоднішній день, а майбутнє туманне і ніби його немає. Я ж так довго йшла, старалася, пахала, домагалася. І ось у точці, де я досягла цілей, нічого не відчуваю, крім порожнечі.


Був настільки важкий стан, що не впевнена наскільки я змогла його передати в тексті. Але саме цей стан став каталізатором початку нового етапу в моєму житті.


Звісно було багато зроблено помилок, перш ніж я дійшла до цього висновку. Поміняла кілька компаній, все не те. Намагалася більше часу проводити з чоловіком, але відчувала, що він робить послугу і йому все це обтяжує. Тобто радості від спільного проведення часу взагалі немає. З кожним днем дедалі більше починала відчувати себе на узбіччі життя. Ніяк не могла зрозуміти, де ж відповідь, наче не вистачає якогось ключика.


Стала багато читати, дивилася ролики, купувала тренінги, змушувала себе займатися спортом із тренером, щоб не злитися. Але нічого не допомагало, а картина не складалася.


Я зрозуміла, що всі мої попередні потуги це просто злив енергії, часу і відверта дурниця. Та знайшла ключик у життя своєї мрії зовсім в іншій площині.


Зараз я точно знаю, що жодна інформація ззовні не змогла б так мені допомогти. І щоб отримати кардинально нові зміни, необхідна кардинально нова інформація і розкривати її необхідно всередині себе.


Зверніть увагу, не створювати, не придумати, а розпакувати. Це коли фокус уваги із зовнішніх цілей перемикається на внутрішні цінності.


Сьогодні мій день починається з раннього підйому без будильника, ранкової неспішної прогулянки з улюбленим песиком. День заповнений цікавими справами, я освоюю багато нових навичок. Стосунки вивела на партнерський рівень, який заснований на довірі та взаємній повазі. І зараз моє життя ніяк не назвеш нудним. Мені реально цікаво і я хочу багато чого встигнути і реалізувати ті нові ідеї, які у мене з'явилися.


Якщо читаючи цей текст з вами інформація резонує і ви:


Думаєте: "молодість минула", "роки беруть своє", "я в душі молода(ий), але треба пам'ятати про паспортний вік", "треба пройти обстеження", "є час на самореалізацію, але не знаю, з чого почати", "все навколо тьмяне і сіре", "все, чого домігся (лась), здається незначущим".


Відчуваєте: "нічого не хочеться", "все дратує", "страшно думати про майбутнє", "все позаду", "я стала невидимою для чоловіків", "усередині порожнеча", "усередині горять полум'яні вогні незадоволеності та страху перед майбутнім".


Знаєте: "найкраща половина життя вже прожита", "я ніколи не стану...", "я вже не зроблю...", "я ніколи не зможу...", "я вразливий(а) тим, що мені багато років".


Найімовірніше, ви перебуваєте в тій точці, в якій перебувала і я.


Мене звуть Ірина Савранська та я психолог. Уже понад 5 років я консультую людей, як якісно пройти перехідний період середини життя.


Хочете допоможу і вам екологічно пройти цей період?


Криза середнього віку не протікає у вакуумі. Вона завжди відбувається в контексті стосунків, тому й рішення оптимальніше шукати в групі серед людей зі схожими переживаннями. Саме групова робота створює унікальну можливість для глибокого розуміння себе, взаємодії з іншими та дослідження нових способів розв'язання проблем. Вона надає підтримку, різноманітні перспективи та швидкий прогрес.


У мене є можливість 26.07.23 об 19.00 за Києвом провести 2-х годинну онлайн зустріч у зумі, на якій я зможу поділитися важливою інформацією про проживання другої половини життя.


Якщо шукаєте нові способи збагатити своє життя і розкрити внутрішній потенціал, запрошую.


Разом ми зможемо вивчити, як сфокусувати увагу на чуттєвому і глибинному проживанні, а також розвинути нові можливості для особистісного зростання. Буду рада зустрітися з вами та поділитися своїм досвідом і знаннями!


Як буде побудована робота на зустрічі?


1. У перші 30-40 хвилин теоретичної частини ви усвідомлюєте, як будується життєва стратегія і з яких елементів вона складається. Що керує вашим життям, вашими рішеннями, виборами, моделлю вашої поведінки.


2. Наступні 30-40 практична робота. Проведемо техніку (на зустріч необхідно буде підготувати папір та ручку), яка одразу допоможе вам знайти вашу головну больову точку. Ви відчуєте, як внутрішні стани впливають на зовнішню реальність і як цим процесом можна керувати, щоб досягати бажаного.


3. Наступні 20-30 хвилин інтерактиву, де я відповідатиму на ваші запитання. Поділюся з вами принципом, за допомогою якого можна розв'язувати будь-які проблеми в житті та втілювати в реальність усе, про що ви мрієте. Це інноваційний метод роботи з психікою, в якому зібрані новітні тренди, підтверджені експериментальним шляхом (Центр соціально-психологічних досліджень EPS Lab).


У підсумку у вас буде:


1.Бачення. У момент усвідомлення своєї життєвої стратегії вам стає зрозуміло, який із численних напрямків вам вибрати і як рухатися.


2. План. Ви побачите з чого почати та складете план, як діяти далі. З'явиться нова система координат, за якою ви будете із задоволенням рухатися.


3. Дія. Ви зможете зробити перші конкретні кроки, навіть якщо останнім часом перебуваєте в ментальній пастці й не знаєте, що робити і як повернути смак життя.


4. Ви багаторазово посилите свою логіку за допомогою унікальної внутрішньої інформації і завжди будете на кілька кроків попереду.


Звичайна ціна моєї разової сесії - 75 дол. за 60 хв., але я рідко працюю разово, бо мені важливо довести клієнта до стійкого результату.


Відповідно шукаю клієнтів, яким можу бути максимально корисна. І можливо для вас я саме той психолог, який буде провідником до вашої мети і мрії.


Тому.


Вартість участі в групі 29 дол. - ціна, яка дасть нам змогу зустрітися і познайомитися зі мною і моєю методикою. У цю ціну входить участь у групі впродовж 2 годин та запис зустрічі.


Мені багато пишуть, і я всім відповідаю. Але прийняти всіх не зможу.


Щоб зрозуміти, чи підійде вам такий формат, чи буде участь у групі для вас ефективною і корисною, прошу відповісти на кілька запитань. Після цього я зв'яжуся з вами особисто. Для цього натисніть, будь ласка, на кнопку "Подати заявку на участь", і запитання з'являться в Телеграм-чаті.


Після зустрічі всім учасникам додатково дам бонус:


Щоденникову техніку, яка буде вашим помічником у пошуку відповіді на запитання: хто я, чого хочу від життя і як можу свої бажання успішно реалізувати. У ній зібрані найкращі техніки та практичні поради.

Made on
Tilda