Як знайти в собі сміливість почати все з нуля в 40+

і почуватися щасливим?У своїй роботі я регулярно зустрічаюся з вкрай нещасливими людьми - людьми виснаженими, такими, що втратили енергію діяльності та смисли.

І знаєте в чому парадокс - часто це успішні співробітники і керівники, які роблять блискучу кар'єру і багато чого досягли в житті. Їм заздрять, на них хочуть бути схожими. Реальні досягнення, високі зарплати, хороші бонуси, подорожі, екзотичні захоплення, активне життя... І апатія, туга чи виснажлива тривога, прагнення жити іншим життям, сповненим значно більшого сенсу, що відображає їхню індивідуальність.

Їм допомагають продовжувати працювати на корпоративному терені жорсткі зобов'язання, хобі або духовні практики. Але почуття нестерпності того, що відбувається, стає дедалі сильнішим. Аж до неможливості стягнути себе вранці з ліжка, тому що немає енергії, і вона вже береться в кредит і борг перед собою зростає в геометричній прогресії.

Чому ж так відбувається?

У першій половині життя соціум дарує нам подарунок у вигляді цілей: вивчитися, освоїти професію, створити сім'ю, виростити дітей, побудувати кар'єру.

У процесі свого розвитку дитина прагне до безпеки та тому намагається проявляти ті риси свого характеру, які зустрічають схвалення у значущих для неї оточуючих і не робити того, що викликає у них негативну реакцію. І вже до п'яти років у дитини формується життєвий стиль.

Підходячи до середини життя, коли план виконано і немає розуміння, до яких цілей іти, необхідно провести апгрейд своєї життєвої стратегії, прибрати явно застарілі елементи і замінити на інноваційні.

Чому я так стверджую?

Я так само проходила період життєвої кризи. У мене була успішна кар'єра, доросла до посади директорки великої аптечної мережі, але дедалі частіше відчувала себе як у не своїй тарілці й усередині голосувала, що хочу себе почувати зовсім по-іншому. Втомилася досягати, доводити, домагатися, відповідати, бути сильною й успішною. Мені хотілося розслабитися і нарешті почати жити і радіти кожному дню.

Я присвятила вивченню цієї теми кілька років. Кардинально змінила все у своєму житті. Змінила професію, пішла з найми, вивела стосунки на партнерський рівень. Моя друга половина життя стала набагато яскравішою, якіснішою і насиченішою.


Тому своїм клієнтам пропоную альтернативний метод розв'язання проблеми, де будемо використовувати джерело внутрішньої інформації. Це те, з чим ви прийшли в життя, ваші вроджені якості психіки й темпераменту, але не завжди заохочувані сім'єю й оточенням, набуті комплекси й психологічні захисти тощо. Усе, що сформувало вашу життєву стратегію, яка зараз керує рішеннями, реакціями та виборами в житті.

Детальніше про це ми поговоримо на консультації, якщо ви приймете рішення, що готові йти до бажаного результату.

Отже.

Якщо ви страшенно втомилися від напруги, від внутрішніх гойдалок: залишатися на цій роботі чи займатися справою для душі.

Хочете зрозуміти, яка справа допоможе реалізувати закладений у вас внутрішній потенціал.

Хочете позбутися страху почати з нуля.

Хочете побудувати дорослі та гармонійні стосунки, довіряти своєму партнеру і нарешті розслабитися.

Приходьте. Для початку на діагностичну консультацію. Щоб дізнатися, чого категорично не можна робити і з яких кроків необхідно почати, щоб нарешті вийти на якісно новий рівень життя.

Як це буде?

У першій частині зустрічі за допомогою спеціально підібраних запитань я проведу глибоку діагностику вашої ситуації та обставин, які привели вас у цю точку життя.

У процесі визначу ділянки у вашій життєвій стратегії, які потребують коригування і підберу під вашу ситуацію більш дієві інструменти.

Далі складу план виходу з цієї ситуації.

У результаті.

1. Ви усвідомлюєте свої ресурси та зрозумієте шляхом чого можна вийти з важкого стану.

2. Зрозумієте, на які непотрібні дії, думки не зливати свою енергію і час.

3. У вас буде методика, план дій і конкретні кроки, які допоможуть, прискорять і полегшать процес виходу з цієї ситуації.

4. У вас з'явиться світло наприкінці тунелю - так завжди відбувається, коли перестаєш кидатися і розумієш, куди йти і які кроки робити.

Кілька слів, щоб допомогти вам вирішити, чи подавати заявку на консультацію.

До мене зазвичай приходять у тривалій, затяжній або навпаки гострій кризі, коли немає розуміння, як жити далі і чим займатися. Тепер ви знаєте, що причина глибоко і її не завжди вдається усвідомити.

До мене часто приходять після інших психологів, іноді тривалих терапій. Приходять коли багато чого пройшли і знають себе вздовж і впоперек, але знати - це одне, а змінити - зовсім інше.

Я беру "складні випадки", мені навіть подобається за них братися і давати результат. Допомогти, коли у людини вже практично немає надії. Так вийшло через особисту і професійну історію та величезний досвід не тільки в індивідуальній терапії, а й у викладацькій діяльності.

Скільки коштує консультація.

Звичайна ціна моєї разової сесії - 75 дол. за 60 хв., але я рідко працюю разово, бо мені важливо довести клієнта до стійкого результату.

Відповідно шукаю клієнтів, яким можу бути максимально корисна. І можливо для вас я саме той психолог, який буде провідником до вашої мети і мрії.

Тому.

Вартість першої консультації 29 дол. - ціна, яка дасть змогу нам зустрітися і познайомитися зі мною та моєю методикою.

Мені багато пишуть, і я всім відповідаю. Але прийняти всіх не зможу.

Щоб зрозуміти, чи зможу я бути корисною у вашому випадку, прошу відповісти на кілька запитань. Після цього я зв'яжуся з вами особисто. Для цього натисніть, будь ласка, на кнопку "Подати заявку на консультацію", і запитання з'являться в Телеграм-чаті.
Made on
Tilda