Вітаю!
Вам до мене, якщо:

  • Вже все зробила у своєму житті: відбулася як дружина і мати, зробила кар'єру, але втратила мотивацію прагнути ще до чогось.

  • Не маєте розуміння, чим займатися в житті, щоб наповнювати його цікавими подіями, жити легко та відчувати смак.


  • Увігнали себе в стрес і перевантаження, та не помітили, як вигоріли.

  • Відчуваєте себе пригніченою, та не розумієте, як впорядкувати своє життя.

  • Почуття втоми збільшило кількість помилок, і звело до нуля задоволення від роботи, життя, стосунків.

  • Якщо вам знайомий стан "поганого настрою", порушення апетиту як у плюс, так і в мінус, порушення сну, як надмірна сонливість, так і безсоння, відчуття безсилля, безнадійності, безпросвітності, туги, тривоги та дратівливості, відчуття сорому, провини, нікчемності, втрати інтересу до речей, які раніше приносили задоволення, зокрема до сексу і хобі - я можу вам допомогти.

Для початку записуйтеся на діагностичну сесію, на якій я проведу:


1. Експрес-діагностику вашого стану та життєвої точки за допомогою спеціально підібраних запитань.


2.На підставі отриманого матеріалу сформую персональну стратегію, як перезавантажуватися якісно і системно та працювати відповідно до свого внутрішнього ритму, щоб отримувати результати з мінімальною витратою енергії.


В результаті такої зустрічі ви матимете:


1. Бачення. Структурований аналіз ситуації та 4-5 персональних рекомендацій від мене.


2. План. Ви побачите з чого почати та складете план, як діяти далі, щоб знайти діяльність, яка буде приносити інтерес, задоволення і, звісно, дохід. Зрозумієте, де ховаються ваші можливості, щоб зробити якісний прорив у житті.


3. Дія. Ви зможете зробити перші конкретні кроки, які закладуть фундамент вашого подальшого життя на десятиліття вперед, без страху починання чогось нового, невіри у свої сили, що знов не зможете повторити свій успіх.


Це буде близько 60 хвилин досить інтенсивної роботи в онлайн форматі.


У підсумку зустрічі ваше життя зміниться на "до" і "після". Моя методика - це трансформація вашого життя. І не важливо, в якому ви віці, на якій посаді і якої професії.

Скільки коштує консультація.


Звичайна ціна моєї разової сесії - 60 дол. за 60 хв., але я рідко працюю разово, бо мені важливо довести клієнта до стійкого результату.


Відповідно шукаю клієнтів, яким можу бути максимально корисна. І можливо для вас я саме той психолог, який буде провідником до вашої мети та мрії.


Тому.


Вартість першої консультації 29 дол. - ціна, яка дасть змогу нам зустрітися і познайомитися зі мною та моєю методикою.


Щоб я була максимально для вас корисна, натисніть кнопку і дайте відповідь на кілька питань. Я проаналізую ваші відповіді і якщо зрозумію, що зможу вам допомогти, зв'яжуся особисто.

Made on
Tilda