Як швидко зупинити вигорання і повернути радість від роботи за одну консультацію

Навіть якщо вигоріли до такої міри, що готові послати все до.....
Як же я мріяла піти з найму і працювати на себе!

Так хотілося самостійно будувати свій графік, приділяти роботі стільки часу, скільки необхідно для результату, а не обов'язкові з 9.00 до 18.00. Було відчуття, що всі графіки та дедлайни мене просто душили.

Ніколи не вміла працювати "на відвали", тому завжди віддавалася роботі на 100% і хотіла довести свій результат до ідеального. Тоді я думала, що якщо так само самовіддано працюватиму на себе, то зможу круто заробляти та кайфувати від роботи, яку люблю.

А тут ще й час підтискає. Коли тобі 40+ є відчуття, що з кожним днем залишається все менше часу на здійснення своєї мрії, що готова ризикнути та спробувати. Так страшно, а що як не вийде, раптом ти помилилася і це зовсім не той напрямок і діяльність, яка буде в кайф і приноситиме хоча б не менший дохід, ніж є.

І я таки наважуюсь і йду опановувати нову професію, про яку мріяла вже дуже давно і завжди захоплювалась. Щоправда, підстилаю собі соломку і чотири роки поєдную роботу з навчанням, з практикою в групах, потім нову роботу з основною. Було страшно відірватися від передбачуваного і досить високого стабільного доходу і піти в невідомість, попри напрацьований досвід у тисячі годин практики.

24 лютого поставило крапку в моїх муках і я зважилася на свій авторський і незалежний проєкт. І вирушила в повністю вільне плавання. Страшно, не звично, тепер тільки від мене залежить дохід. З усією старанністю, притаманною мені, взялася за роботу. І з чим же я зіткнулася?

Робота практично 24/7, консультації, викладання, супервізії, статті, розвиток соц. мереж. Страх упустити важливі тренди. Мені здавалося, що у колег крутіші результати, а я як не стараюся, не можу дотягнутися до планки, яку встановила собі сама. У підсумку стійке відчуття, що всі мої зусилля ні до чого не приводять, хоч як би я старалася.

Фоново внутрішній голос твердив, що якщо не зможу заробляти, як раніше, отже, помилилася у виборі, отже, я лузер, і мій ризик не був виправданий, і треба повертатися в найм. Щоб заглушити цей голос, я старалася з ще більшою ретельністю, аж до безсонних ночей, коли ти не можеш заснути від думок та ідей.

Я так увігнала себе в стрес і перевантаження, що не помітила, як вигоріла. Почуття втоми збільшило кількість помилок, і звело до нуля задоволення від улюбленого заняття.

Плюс мене підвели дві мої несвідомі установки, перша - що кожну хвилину необхідно використовувати з розумом і друга - всі справи потрібно доводити до кінця. Я або працюю, або займаюся саморозвитком, або збагачуюся культурно.

Не можна просто так їхати в метро або летіти в літаку: слід обов'язково читати професійну літературу, ставити цілі на тиждень або принаймні слухати Моцарта. У жодному разі не можна просто повалятися на дивані під серіальчик. Навіщо витрачати на це дорогоцінний час, коли можна ще трохи попрацювати.

На ділі така постійна зайнятість і неможливість розслабитися можуть призвести до сенсорного та інформаційного перевантаження - стану, коли мозок настільки втомлюється від потоку даних, що починає "буксувати". У результаті наша продуктивність падає, і настрій разом із нею.

Завдяки новій професії та особливому способу мислити я змогла не тільки вийти з ями психоемоційного вигорання, а й вивела свою авторську методику, як справлятися і не потрапляти в ці ями. Зараз у мене день проходить за золотим розкладом, я кайфую від своєї роботи не більше 4-х годин на день.

Якщо вам знайомий стан "поганого настрою", порушення апетиту як у плюс, так і в мінус, порушення сну, як надмірна сонливість, так і безсоння, відчуття безсилля, безнадійності, безпросвітності, туги, тивоги і дратівливості, відчуття сорому, провини, нікчемності, втрати інтересу до речей, які раніше приносили задоволення, зокрема до сексу і хобі.

Будь-яке вигорання - це як труба, що протікає, з якої капає місяцями або навіть роками. Однак у якийсь момент вона лопне і вода заллє все навколо. Тому важливо вчасно помітити симптоми та підібрати правильне "лікування".

Глибоке знання психологічних процесів, мій шлях проб і помилок допомогли розробити авторську методику, за допомогою якої мої клієнти не просто виходять з емоційної ями, вони розширюють свою свідомість і не зливають енергію на непотрібні процеси. Ця методика не з'явилася просто так і я хочу дати вам не просто техніки, а поділитися інноваційним розумовим процесом.

Хочу зробити пропозицію пройти зі мною діагностичну сесію, на якій я спочатку проведу експрес-діагностику вашого стану і життєвої точки за допомогою спеціально підібраних запитань. Потім проведу техніку, за допомогою якої дізнаємося чого насправді хочете ви та на підставі отриманого матеріалу вирахуємо помилки, щоб не повторювати їх.

Результат 60 хвилин:

1. Навчіться тримати паузу, приходити до тями, відновлювати душевну рівновагу, що насправді швидше наблизить вас до мети, навіть якщо ви порушуєте графік і випали з потоку.

2. Познайомитеся з методом, як вчасно переривати потік справ, щоб виробляти рішення за допомогою бадьорого духу, а не втомленого тіла.

3. Зрозумієте, де черпати сили, щоб знайти рішення, навіть якщо вам здається, що такого не існує. Швидше за все у вас немає сил побачити його.

4. Приберете штучні бар'єри в голові, щоб знаходити не банальні рішення, навіть якщо до цього ви їх не знаходили та був паршивий настрій.

5. Зрозумієте, як підключатися до чужої уяви, щоб пробудити свою, бо саме так народжуються нові ідеї, які не мають жодного стосунку до логіки.

6. Навчіться перезавантажуватися якісно і системно та працювати відповідно до свого внутрішнього ритму, щоб отримувати результати з мінімальною витратою часу.

У підсумку перестанете витрачати енергію даремно і зможете нарешті діяти.

Знайдете заняття до душі, щоб отримувати задоволення, розвиватися, а не тягнути себе на роботу, як на каторгу.

Можливо наважитеся піти з найму, щоб зайнятися улюбленою справою.

Або знайдете компанію, професію, в якій можна максимально розвивати свій потенціал. Зможете стати незамінним професіоналом, якого потребують.

І все це я робила довго, боляче і дорого. Ви зможете зробити швидко, просто і дешево.

І для вас це коштуватиме лише крихітну частину від моїх часових і фінансових вкладень.

Зазвичай вартість такої консультації 99$, але в рамках нового проєкту діє спец. ціна 19$, тому що зараз тестую новий оффер.

Ця пропозиція обмежена і ціна може змінитися в будь-який момент, тому що планую провести не більш ніж 10 зустрічей по 19$, потім повернуся до колишньої ціни.

Якщо дочитали до цього моменту, значить тема дійсно хвилює. Але, можливо, є сумніви з приводу того, що цей метод допоможе саме вам, тоді даю гарантію, що якщо не сподобається результат, поверну гроші того ж дня.

У зв'язку з цим, на консультацію беру тільки тих людей, яким мої вкладений час і експертиза принесуть максимальний результат і я зможу допомогти з найбільшою ймовірністю. Тому, щоб зрозуміти, що ви саме та людина, прошу вас відповісти на кілька запитань. Я їх проаналізую і зв'яжуся з вами.

Щоб моя пропозиція була ще цікавішою, як бонус подарую техніку, за допомогою якої з точністю до 100% зможете самостійно визначати правильність свого вибору і не зливати свою енергію на сумніви.

Натискайте кнопку нижче "Подати заявку на консультацію" і пройдіть невеличкий тест в Телеграм-чаті. Це займе не більше 2-х хвилин вашого часу.

Особиста робота вимагає багато енергії, тому цього тижня буде доступно 3 місця.

Якщо вони будуть зайняті, то ви зможете записатися в список очікування.
Made on
Tilda