Як швидко зупинити вигорання і повернути радість від роботи за одну консультацію

Навіть якщо вигоріли до такої міри, що готові послати все до


Уже зранку нічого не хочеться, не хочеться жити своє життя. Не хочеться працювати на чиюсь мрію. Саме з таких думок сім років тому починався кожен мій ранок.

Дискомфорт ставав дедалі інтенсивнішим, що повністю зникли барви з життя. Мене нічого не тішило, ні подорожі, ні шопінг. Всередині утворилася порожнеча і з кожним днем вона ставала все більшою.

Тоді я подумала, що занадто багато було поставлено на карту під назвою "Кар'єра". Робота без відпусток і вихідних, мізки були тільки забиті завданнями, дедлайнами та KPI.

А найдорожче вкладення, це моя відсутність у житті дитини. Сином здебільшого опікувався дідусь, бо мама на роботі. Якось прийшовши вкотре до хворої дитини, дитячий лікар запитала: "А у вас мачуха?", бо навіть не знала, як я виглядаю. Я просто відкуповувалася дорогими подарунками, шмотками та поїздками.

Але в кар'єрі все-таки вперлася в скляну стелю, все стало передбачувано і не цікаво. І я вирішила, що ситуацію може змінити зміна діяльності. І я подумала, що якщо стільки енергії та сил вкладатиму у свою справу, то точно доб'юся шикарних результатів.

Треба працювати на себе.

Буду сама планувати свій день, працювати тільки з тими людьми, з ким хочу, спати скільки хочу, працювати скільки хочу або вважатиму за потрібне. Не життя, а мрія.

З іншого боку, мені було страшно втрачати стабільний дохід, йти з посади директора і фактично перекреслити всі мої старання, які вклала в досягнення кар'єри.

Але страшенно хотілося востаннє довести собі й усьому світові, що здатна побудувати свій бізнес попри те, що мені 40+. Навколо стільки можливостей, успішних людей і яскравих прикладів. А я так і доживатиму нудне й передбачуване життя, так і не ризикнувши?

І я таки ризикнула і кинула собі виклик, не просто залишитися на тому ж рівні доходу, а й збільшити.

Пішла освоювати нову професію, про яку мріяла вже дуже давно і завжди захоплювалася. Чотири роки поєднувала роботу з навчанням, потім нову роботу з основною. Було страшенно страшно відірватися від передбачуваного і досить високого стабільного доходу.

24 лютого поставило крапку в моїх муках, і я зважилася на свій незалежний проєкт. І вирушила в повністю вільне плавання. Страшно, не звично, тепер тільки від мене залежить дохід. З усією старанністю, притаманною мені, взялася за роботу. І з чим же я зіткнулася?

Робота практично 24/7, консультації, викладання, супервізії, статті, розвиток соц. мереж. Страх упустити важливі тренди. Мені здавалося, що у колег крутіші результати, а я як не стараюся, не можу дотягнутися до планки, яку встановила собі сама. У підсумку стійке відчуття, що всі мої зусилля ні до чого не приводять, хоч як би я старалася. Я так увігнала себе в стрес і перевантаження, що не помітила, як вигоріла. Почуття втоми звело до нуля задоволення від роботи.

Зараз я розумію, що підвели мене кілька моїх несвідомих установок.

Перша - що кожну хвилину необхідно використовувати з розумом і друга - всі справи потрібно доводити до кінця. Я або працюю, або займаюся саморозвитком, або збагачуюся культурно.

Не можна просто так їхати в метро або летіти в літаку: слід обов'язково читати професійну літературу, ставити цілі на тиждень або принаймні слухати Моцарта. У жодному разі не можна після роботи повалятися на дивані під серіальчик. Навіщо витрачати на це дорогоцінний час, коли можна ще трохи попрацювати.

На ділі така постійна зайнятість і неможливість розслабитися можуть призвести до сенсорного та інформаційного перевантаження - стану, коли мозок настільки втомлюється від потоку даних, що починає "буксувати". У результаті наша продуктивність падає, і настрій разом із нею.

Завдяки моїй новій професії я змогла не тільки вийти з ями психоемоційного вигорання, а й вивела свою авторську методику, як справлятися і не потрапляти в ці ями. Зараз у мене день проходить за золотим розкладом, я кайфую від своєї роботи не більше 4-х годин на день.

Я виокремлюю два типи вигорання: життєве та професійне. Життєве вигорання можна подолати тільки одним шляхом - знайти свою справжню мету. Тут, на жаль, не обійтися без допомоги, оскільки необхідно врахувати особливості психічної системи, установки, особливості виховання.

Професійне вигорання можна розділити на три підтипи: викликане перевантаженням, відсутністю розвитку і байдужістю. Для кожного з них потрібен власний підхід.

Перевантаження. Цей підтип поширений серед тих, хто фанатично працює до кінця, попри втому. Найчастіше ці люди намагаються впоратися з вигоранням, випускаючи пар і скаржачись на начальство або організацію роботи. Однак це не допомагає, а лише збільшує стрес.

Відсутність розвитку. Виникає у людей, у яких на роботі немає можливості розкрити свій потенціал. Щоб впоратися зі стресом, вони дистанціюються від роботи, і це викликає зневіру та цинічне ставлення до завдань.

Байдужість. Такий підтип вигорання настає, коли людина здається у відповідь на постійний стрес або відсутність винагороди. Вона відчуває, що не контролює ситуацію, і починає відчувати байдужість. У підсумку їй не вистачає мотивації долати перешкоди на шляху до мети, навіть якщо вона хоче її досягти.

Будь-яке вигорання - це як труба що протікає, з якої капає місяцями або навіть роками. Однак у якийсь момент вона лопне і вода заллє все навколо. Тому важливо вчасно помітити симптоми та підібрати правильне "лікування".

Якщо вам знайомий стан "поганого настрою", порушення апетиту (як у плюс, так і в мінус), порушення сну (як надмірна сонливість, так і безсоння), відчуття безсилля, безнадійності, безпросвітності, туги, тривоги й дратівливості, відчуття сорому, провини, нікчемності, втрати інтересу до речей, які раніше приносили задоволення (зокрема до сексу, хобі).

Хочу зробити вам пропозицію пройти зі мною діагностичну сесію, на якій я поставлю кілька спеціальних запитань, а натомість дам покроковий алгоритм, що відповідає за відновлення ресурсного стану.

У підсумку:


1.Ви усвідомлюєте реальні причини вашого емоційного вигорання за допомогою глибокого аналізу поточного стану, навіть якщо раніше ви думали, що це всього лише через переробку.

2.Ми з вами реалізуємо практику, завдяки якій ви вчасно помічатимете перші ознаки вигорання, навіть якщо раніше ви не помічали їх до останнього моменту.

3.За час консультації ви навчитеся розрізняти "корисну" і "шкідливу" тривогу, за допомогою методів усвідомленості, навіть якщо раніше емоції переповнювали вас.

4.Ми з вами запустимо процес перегляду вашого ставлення до помилок і невдач, щоб ви могли працювати ефективніше, навіть якщо до цього вважали кожну помилку катастрофою.

5.За час консультації ви з'ясуєте, як знижувати рівень внутрішнього стресу і напруги за допомогою особливих технік, навіть якщо раніше ви вважали, що не вмієте розслаблятися.

У підсумку консультації ви набудете внутрішньої впевненості у своїх діях, навіть якщо раніше ви постійно сумнівалися в собі. Коли ти знаєш, що з тобою відбувається, то завжди знайдеш вихід і завжди знатимеш, що робити.

Це інноваційний авторський підхід у роботі з психікою, який допомагає людям вийти з глибокої емоційної ями, але підходить не всім.

На консультацію беру тільки тих людей, яким мої вкладений час і експертиза принесуть максимальний результат. Тому, щоб зрозуміти, що ви саме та людина, прошу вас відповісти на кілька запитань. Я їх проаналізую і зв'яжуся з вами.

Зазвичай вартість першої консультації 99$, але в рамках нового проєкту діє спец. ціна 19$, щоб ви могли ближче познайомитися зі мною і моєю методикою. Ця пропозиція обмежена і ціна може змінитися в будь-який момент.

Ніхто і ні за які гроші не зможе прожити ваші почуття, вчинити дії, змінити реакції.

Зараз у вас є два варіанти: або закрити цю сторінку і продовжувати жити, як живете зараз. Або скласти розумний план дій, отримати більш повне уявлення про те, що може вам знадобитися, взяти на озброєння методику, яка вже пройшла перевірку часом. І тоді сила, енергія і мотивація до вас повернуться, і ви знову знайдете твердий ґрунт під ногами.

Є маса книг і статей, які обіцяють навчити вас бути щасливим. Але щоб прочитати їх усі, потрібна сила-силенна часу. На цю консультацію піде 60-90 хвилин, але ефект може бути приголомшливим.

Якщо не сподобається результат, поверну гроші того ж дня. Я даю таку гарантію, тому що обираю людей, яким зможу допомогти з найбільшою ймовірністю.

Щоб я краще зрозуміла вашу тему і ситуацію, натискайте кнопку нижче "Подати заявку на консультацію" та пройдіть невеличкий тест у Телеграм-чаті. Це займе не більше 2-х хвилин вашого часу. Я проаналізую відповіді та зв'яжуся з вами, якщо зможу бути корисною.

Особиста робота вимагає багато енергії, тому цього тижня буде доступно 3 місця.

Якщо вони будуть зайняті, то ви зможете записатися в список очікування.


Made on
Tilda