Що робити, коли дізналася про коханку?


Знання про наявність коханки завжди круто змінює життя. Звичний світ завалився, а як жити в новому поки що не зрозуміло і з цією невизначеністю не всі можуть впоратися.

Розлучитися? Напевно так. А як же жити інакше? Терпіти? А навіщо? Щоб що? Як довіряти людині, яка мене зрадила? Я стільки для нього зробила, а він мене принизив, розтоптав.

Він ховався і маскувався. Його телефон став лежати виключно екраном донизу на беззвучному режимі. Купа відмовок, чому не може зі мною проводити час, то завал на роботі, то друзі, то спорт, то просто втомився. Я, звісно, всім нутром відчувала щось недобре, але не могла довести, це було на рівні жіночої інтуїції. Тобі б романи писати, у тебе хвора уява - говорив він мені.

А знаєте як я дізналася про неї?

Незнайомий вхідний номер, беру слухавку, жіночий голос: "Я тебе чую!", я оторопіла, не зрозумію до чого ця фраза, адже зателефонували мені. Далі краще: "Я давно зустрічаюся з твоїм чоловіком і в нас усе серйозно, глибокі почуття".

Скандал, він відмовлявся до останнього, але надто вже вагомі докази.

У той момент я, як і більшість, намагалася всіма способами змусити його визнати свою провину, "посипати голову попелом" і клятвено пообіцяти, що такого більше не повториться. Інакше такого болю повторно точно не переживу.

У моїй практиці був випадок, коли чоловік пішов на детектор брехні, щоб заспокоїти дружину.

Жінки починають "закручувати гайки" своїм чоловікам. Вмикати тотальний контроль всевидющого ока, куди йдеш, з ким, коли будеш, де ти був. Вимагати вибачень, свідомо чи несвідомо маніпулювати.

Увага!!! Це найбільш програшна стратегія, яку тільки можна придумати після факту зради.

Якщо ви перебуваєте в схожій ситуації, хочеться запитати для початку.

Будете продовжувати вбивати стосунки, чи готові навчитися приймати дійсність і познайомитися з причинами ситуації, що виникла?

Хороша новина, всі пари потрапляють у кризи. Будь-яка життєва криза сигналізує, що необхідно внести коригування, щось збоїть. І якщо у вас вийде правильно пройти цей період, то зможете потрапити в ті самі 80% міцних пар (це доведена статистика).

Існує кардинально інша безпрограшна стратегія, яка перевірена моїм особистим досвідом виходу з кризи стосунків і досвіду роботи в цій темі понад 5 років.

Завдяки цій стратегії реально побудувати партнерські стосунки, засновані на взаємній повазі та довірі. Або коректно завершити те, що врятувати неможливо. І зрозуміти яким шляхом піти саме вам: зберігати чи завершувати.

Вам цікаво було б з нею познайомитися і застосувати у вашій ситуації?

Приходьте. Для початку на діагностичну консультацію. Щоб дізнатися, чого категорично не можна робити і з яких кроків треба почати, щоб нарешті вийти з цього кошмару.

Як це буде?

У першій частині зустрічі за допомогою спеціально підібраних запитань я проведу глибоку діагностику вашої ситуації:

1. З'ясуємо на якій із шести стадій перебувають ваші стосунки

2. На якому з трьох рівнів сталася зрада у вашому випадку

3. визначимо наявність чинників ризику у ваших стосунках.

Після чого з урахуванням всієї інформації підберемо для вас дієві інструменти і побудуємо покроковий алгоритм виходу.

У результаті.

1. Зрозумієте, на які непотрібні дії і думки не зливати свою енергію і час.

2) Усвідомите, на якому етапі стосунки і які методи більше підходять саме вам саме зараз.

3. У вас буде план дій і конкретні кроки, які допоможуть, прискорять і полегшать процес виходу з цієї ситуації.

4. Ви визначитеся з вектором: зберігати чи завершувати ці стосунки.

5. З'явиться світло наприкінці тунелю - так завжди відбувається, коли перестаєш метатися і розумієш, куди йти і які кроки робити.

Кілька слів, щоб допомогти вам вирішити, чи подавати заявку на консультацію.

Ця методика точно не підійде, якщо вам потрібна чарівна таблетка. Якщо ви хочете змінити партнера і при цьому не готові працювати над собою.

Якщо хочете поповнити ряди мудрих і впевнених жінок, від яких не йдуть, консультація точно буде корисна.

Скільки коштує консультація.

Звичайна ціна моєї разової сесії - 75 дол. за 60 хв., але я рідко працюю разово, бо мені важливо довести клієнта до стійкого результату.

Відповідно шукаю клієнтів, яким можу бути максимально корисна. І можливо для вас я саме той психолог, який буде провідником до вашої мети і мрії.

Тому.

Вартість першої консультації 19 дол. - ціна, яка дасть змогу нам зустрітися і познайомитися зі мною та моєю методикою.

Мені багато пишуть, і я всім відповідаю. Але прийняти всіх не зможу.

Щоб зрозуміти, чи зможу я бути корисною у вашому випадку, прошу відповісти на кілька запитань. Після цього я зв'яжуся з вами особисто. Для цього натисніть, будь ласка, на кнопку "Подати заявку на консультацію", і запитання з'являться в Телеграм-чаті.

Made on
Tilda